Raport z Polski [historia i autorzy]

Raport z Polski – magazyn reporterski TVP Regionalnej, produkowany przez TVP Warszawa, w którym pokazywane są problemy i absurdy zwykłych ludzi. Program ten był nadawny na antenie TVP Info od początkowego czasu nadawania tej stacji do 31 sierpnia 2013. Nadawany do końca 2014r. o 16:00 od poniedziałku do piątku. Od stycznia 2015 program jest dłuższy o 15 minut i pokazywany o 15:45. W programie także są zaproszeni goście.

Formuła magazynu

Magazyn ten od zwykłego magazynu reporterskiego różni się tym, że są w nim pokazywane materiały z programów informacyjnych ośrodków regionalnych Telewizji Polskiej.

Pokaż ten artykuł na Wikipedia.pl

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.

Kategorie dla tego artykułu