Marta Kuligowska [historia i autorzy]

Marta Kuligowska (ur. 4 marca 1976 w Warszawie) – polska dziennikarka radiowa i telewizyjna związana obecnie ze stacją TVN24, gdzie prowadzi poranne serwisy informacyjne w programie "Wstajesz i wiesz".

Życiorys

Od 2001 roku jest dziennikarką TVN24, gdzie prowadzi serwisy informacyjne. Współpracowała także z TVN Style, gdzie prowadziła magazyn Młodsza piękniejsza szczęśliwsza. Ponadto w TVN24 tworzyła i prowadziła magazyn Zdrowie, a także pracowała w TVN, gdzie prowadziła program Wizjer TVN oraz była lektorką programu Jestem, jaki jestem. Swoją karierę zaczynała w Radiu Pogoda i Radiu Kolor.

Życie prywatne

Matka bliźniąt: Heleny i Franciszka, urodzonych w 2007 roku. Prywatnie związana z fotografem Pawłem Hoffmanem.

Pokaż ten artykuł na Wikipedia.pl

Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.
Zasady zachowania poufności. O Wikipedii. Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialność. Materiał pochodzący z Wikipedii został zmodyfikowany poprzez ograniczenie liczby przypisów. Wikipedia® is a registered tradmark of the Wikimedia Foundation.

Kategorie dla tego artykułu